Yaşam

Üç Kız Kardeş 28. Bölüm Tek Parça İzleme Ekranı: Üç Kız Kardeş Son Bölüm Tek Parça Full İzleme Ekranı

Reytinglerde elde ettiği başarılarla isminden sıkça kelam ettiren Üç Kız Kardeş dün akşam 28. kısmıyla ekranlara geldi. Mahsus Kaya, Berker İtimat, İclal Aydın ve Reha Aydın’ın başrollerinde yer aldığı Üç Kız Kardeş, dram dolu hikayesiyle herkesi kendine kayran bırakıyor. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için; Üç Kız Kardeş son bölüm tek parça full izleme ekranı…

Üç Kız Kardeş son bölümde; yaşadıklarının hesabını sormak isteyen Türkan, bebeğini kaybetmesinin bedelini Mine’ye ödetmek için Somer’le birlik olup bir oyun oynar.

Yaşadığı acıyla kavrulan Türkan’ın hedefi Mine’nin hapse girmesidir.

Diğer bir yandan annesi ve babasının öldüğünü öğrenen Mesut, Sadık ve Nesrin’in asla beklemediği bir gerçekle karşı karşıya gelmesine sebep olur.

Nesrin bu noktada ailesi ve gururu ortasında bir seçim yapmak durumundadır.

Üç Kız Kardeş Geçtiğimiz Kısımda Neler Olmuştu?

Bebeğini kaybetmesinin akabinde büyük bir yıkım yaşayan Türkan, meskene döndüğünde bu duruma Mine’nin sebep olduğunu bütün aileye açıklar. Rüçhan ve Somer’e karşı kendini savunan Mine, iki bayanın savaşının harlanmasına sebep olur. Rüçhan ise bu durumun peşini bırakmasa da, Mine’nin ifadesini vermesini beklemektedir.

Sadık ve Nesrin, Türkan’ın bebeğini kaybetmesinin akabinde daha da uzaklaşır. Zira Sadık belirli etmese de bir torun beklentisi içindedir ve bu durumda Nesrin’i kızının yanında olmamakla cürümler.

Üç Kız Kardeş 28. Kısım İzleme Ekranı

ÜÇ KIZ KARDEŞ SON KISIM TEK MODÜL FULL İZLE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu